top of page

סדנאות לארגונים 

בעידן המודרני קיימת כבר הסכמה בקרב מנהלים על חשיבותו של ההון האנושי ותרומתו להצלחת החברה. מקובל באותה מידה לשמוע עובדים מדברים על כך שהם מתוסכלים בעבודתם ומהמנהלים המעסיקים אותם. כל חברה זקוקה לנכסים, כולל ההון האנושי שלה, בכדי להצליח. גם חברות התלויות בנכסים ובמוצרים מוחשיים ימצאו כי הן בעלות ערך מועט ללא הטאלנטים הנכונים להפעלת נכסים אלה. ועל כן יש חשיבות רבה בהשקעת רווחת העובד והעשרת הידע והרווחה הנפשית של העובד.

סדנאות לארגונים אפקטיביות ההון האנושי 

מחקרים מוכיחים שבלמידה פרונטאלית אנו זוכרים רק 5% מהחומר הנלמד ובלמידה דרך קריאה רק 10% אך בלמידה דרך חוויה אני מטמיעים 70% מהתוכן!!! סוד ההצלחה של למידה מבוססת חוויה, היא שהיא מחייבת אותנו להיות "נוכחים" ו"להביא את עצמנו". ובאמצעות ביצוע חוזר של פעולה שוב ושוב, ובצורה מודעת, אנחנו "מתכנתים" מחדש את המוח שלנו, ומייצרים הרגלים חדשים שנשארים שלנו לתמיד. ההרצאות והסדנאות שלנו לארגונים נועדו לבסס תקשורת אפקטיבית חיבור אנושי, במטרה ליצור תרבות ארגונית שרוצים להישאר בה לאורך זמן. אנחנו ב"הגשמה" רואות את ההון האנושי כמרכיב החשוב ביותר להצלחה  בארגון על כן יש להשקיע בו ולעזור לעובדים בקשיים היומיומיים שהם חווים.

בכל ארגון  מתקיימות כמה מערכות יחסים:

בעולמם התוך-אישי של העובדים,

במישור הבין אישי של עובד-לעובד או עובד-למנהל,

וברובד הארגוני- בין העובד לחברה.​

כל מערכת יחסים שכזו היא בעלת השפעה מכרעת על הרווחה האישית של העובדים ועל תפקודו של הארגון. הסדנאות שלנו  מועברות בצורה חווייתית ובסדנאות נקבל  כלים להתמודדות טובה יותר עם אתגרי העובדים, ליצור או להעצים את השייכות והחיבור למקום העבודה ולצוות, למצוא את המשמעות והמימוש במסגרת התפקיד

להסיר חסמים ולשחרר תקיעות אשר פוגעת בתפוקת העובד וביעילותו  

למצוא את המשמעות והמימוש במסגרת התפקיד וכמובן לקחת הפוגה משגרת היומיום העמוסה.

אנחנו מציעות מענים קבוצתיים חד פעמיים ותהליכיים, העוסקים במגוון תכנים:

גיבוש צוותי, זיהוי פוטנציאלים ושאיפות, קונפליקטים בינאישיים בצוות, שחיקה, משמעות ומימוש עצמי, התמודדות עם דחק,תקשורת מקרבת וסגנונות תקשורת, מנהיגות, מוטיבציה והנעה ללא סמכות, התמודדות עם שינויים/מעברים,פיתוח מנהלים, בניית תכנית לימי עיון/כנסים ועוד. 

דברו איתנו על הסדנה הבאה בארגון שלכם .

NLP לארגונים

בקורסים ובסדנאות של מרכז סדנאות הגשמה, אנשי עסקים ומנהלים רוכשים כלים וטכניקות לפיתוח מצוינות, ניהול תקשורת בין אישית אפקטיבית, פיתוח מיומנויות שכנוע והשפעה, ניהול משא ומתן יצירתי, יצירת שיתופי פעולה מניבים, התמודדות אפקטיבית עם קונפליקטים ומצבי לחץ, שיפור יכולות לקבל החלטות, קביעת סדרי עדיפויות, הנעת עובדים, יצירת "כימיה" מיידית עם הזולת למניעת התנגדויות ועוד ועוד.

אנחנו מציעות קורסים וסדנאות פנים ארגוניות לפיתוח מנהלים ושכלול מיומנויות ניהוליות, ברמה אקדמית המותאמת לסטנדרטים הגבוהים ביותר של מוסדות בינלאומיים ללימודי NLP.

דרכי הלמידה בקורס מאפשרות לאנשי עסקים בכל הדרגים ליישם בקלות את הטכניקות הנלמדות, להשיג תוצאות מרשימות, לפרוץ דרך ולהגשים את מטרותיהם.

Work Space
Working

ריברסינג לארגונים

זאת שיטת טיפול המבוססת על תרגול נשימה שמטרתה היא טיפול בבעיות רגשיות, שחרור מתחים ושינוי דפוסי התנהגות. שחרר חסמים מתת המודע .שילוב מפגשי ריברסינג בארגונים, מעלה באופן ישיר את מדדי מחוברות העובדים ותורם להצלחת הארגון ולשביעות רצון העובדים והמנהלים

bottom of page